Organizace eventů

Aktivity související s tanečním sportem a podporou jeho rozvoje jsou pro nás aktuálně stěžejní. Využíváme dlouhodobých vztahů s Českým svazem tanečního sportu a propojením s veřejně známými osobnostmi připravujeme nejrůznější akce zábavného charakteru.

Využitím know-how z tanečního prostředí připravujeme firemní večírky, plesy a to jak pro uzavřenou společnost, tak pro širokou veřejnost.
Jsme hrdými pokračovateli organizování naší kmenové akce, kterou je MEZINÁRODNÍ TANEČNÍ FESTIVAL v Ústí nad Labem.

Další významnou akcí, kterou pořádáme je PODŘIPSKÝ POHÁR v Roudnici nad Labem. V roce 2016 jsme uspořádali po dlouhé době první soutěž v tanečním sportu - pohárovou soutěž v deseti tancích. V roce 2017 jsme uspořádali soutěže Taneční ligy v kategoriích Dospělí a Senioři a postupové soutěže juniorských kategorií D-C-B. A v roce 2018 jsme soutěžní program zopakovali. V roce 2019 (30. března) se budeme podílet na organizaci Mistrovství ČR v tanečním sportu kat. kombinace 10 tanců v Roudnici nad Labem.

Kmenově jsme v souvislosti s organizováním Mezinárodního tanečního festivalu ukotveni v Ústí n. L., což je město, které bylo vždy taneční. Jeho taneční věhlas souvisí především s tradicí našeho Festivalu. V Ústí nad Labem bývalo několik tanečních škol, působilo zde několik věhlasných tanečních mistrů, taneční kurzy se pořádaly na několika místech. Dnes působí na území města jeden taneční klub a pořádají se jedny taneční kurzy. Rádi bychom přispěli svou činností k rozvoji tance v celém regionu.

Jedním z našich cílů je vrátit Ústí n. L. na výsluní tanečního světa v České republice, chceme ústečanům, a to všech věkových kategorií, nabídnout širokou škálu tanečních aktivit a vést zejména děti a mládež k pohybovým aktivitám.

"Nejsme nejlepší, ale proč nebýt lepší než ostatní..."